2022. november 30.

Mesemondó versenyt tartottunk szerdán délután. Hosszú idő után álltak közönség előtt a gyerekek, nagy volt az izgalom. Néhányan megilletődtek és nem adták elő a meséjüket, de ők is lelkesen tanultak. Színes produkciók, élvezetes mesemondás jellemezte a kellemes délutánt, a gyerekek emlékezetes pillanatokkal ajándékoztak meg minket. Köszönjük mindenkinek! A zsűri tagjai: Karsai-Juhász Katalin, Nemesné Bajnai Leonóra, Pinczés Blanka. Nehéz dolguk volt, abból is látszik, hogy sok megosztott díjat adtak át. Eredmények:

Alsó tagozat:

1. helyezett: Szabó Tamara,

2. helyezett: Székely Hunor Bendegúz,

3. helyezett megosztottan: Kazi Csenge és Szauter Dorina.

Felső tagozat:

1. helyezett: Jónás Ferenc,

2. helyezett megosztottan: Horváth Alíz Judit és Nemes Ákos,

3. helyezett megosztottan: Lajos Dorka és Szegedi Dávid.

Gratulálunk mindenkinek! Köszönjük a gyerekeknek, a szülőknek, a pedagógusoknak, a zsűrinek, Oláh-Jaksa Gabriella tagintézmény vezetőnek, a Kiskőrösi Tankerületi Központnak és a Balotaszállási Művelődési Háznak.