Iskolai mesemondó verseny

2022. november 30.

Mesemondó versenyt tartottunk szerdán délután. Hosszú idő után álltak közönség előtt a gyerekek, nagy volt az izgalom. Néhányan megilletődtek és nem adták elő a meséjüket, de ők is lelkesen tanultak. Színes produkciók, élvezetes mesemondás jellemezte a kellemes délutánt, a gyerekek emlékezetes pillanatokkal ajándékoztak meg minket. Köszönjük mindenkinek! A zsűri tagjai: Karsai-Juhász Katalin, Nemesné Bajnai Leonóra, Pinczés Blanka. Nehéz dolguk volt, abból is látszik, hogy sok megosztott díjat adtak át. Eredmények:

Alsó tagozat:

1. helyezett: Szabó Tamara,

2. helyezett: Székely Hunor Bendegúz,

3. helyezett megosztottan: Kazi Csenge és Szauter Dorina.

Felső tagozat:

1. helyezett: Jónás Ferenc,

2. helyezett megosztottan: Horváth Alíz Judit és Nemes Ákos,

3. helyezett megosztottan: Lajos Dorka és Szegedi Dávid.

Gratulálunk mindenkinek! Köszönjük a gyerekeknek, a szülőknek, a pedagógusoknak, a zsűrinek, Oláh-Jaksa Gabriella tagintézmény vezetőnek, a Kiskőrösi Tankerületi Központnak és a Balotaszállási Művelődési Háznak.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support