Tanévzáró és ballagás

2022. június 18-án ünnepélyes keretek között búcsút vettünk a 2021/22-es tanévtől és 8. osztályosainktól.

A ballagók az általuk ültetett fával.

Az ünnepség keretében jutalmat vettek át kitűnő tanulóink: Csernák Mia, Kókai-Nyilas Zalán, Székely Hunor Bendegúz, Hódi György, Lovászi Netti, Szegedi Dóra, Virág Noémi, Tóth Bence Attila, Kazi Csenge, Bálint Antal Szilárd, Császár Szonja Janka, Lajos Dorka, Hajdú Hunor, Tartott Zsigmond, Csernák Maja Fédra, Szegedi Dávid, Tartott Vilmos.

Matematika versenyen elért helyezésért Beszedics Barbara vett át jutalmat.

Közösségi munkáért jutalomban részesült Harkai Fanni, Jónás Vanda Anasztázia, Bálint Antal Szilárd, Császár Szonja Janka, Horváth Alíz, Lajos Dorka, Tokodi Ádám és Faragó Kinga.

Sporteredményért vett át elismerést Tóth Marcell, Komlósi Csenge, Gyenizse Krisztina, Farkas Kevin József, Hódi Katalin, Bálint Milán Tamás, Fúrós Zoé Zsuzsanna, Lajos Dorka, Császár Szonja Janka, Mezei István Krisztofer, Tartott Zsigmond, Kolompár Kinga, Baranyai Viktória, Ábrahám Dorina, Falubíró Vivien, Suba Vivien, Grizák Bence, Bozsányi Gellért Sándor, Gyenizse Noémi, Beszedics Bence, Tartott Vilmos, Macska Martin, Tokodi Ádám, Faragó Kinga, Jakab Kamilla.

A médiaszakkörösök könyvjutalomban részesültek: Nemes Ákos, Szűcs Előd, Kószó Fruzsina, Kis Benjámin.

Az év legsikeresebb sportolójának Macska Martint választottuk.

A népdaléneklők is elismerésben részesültek: Lovászi Netti, Jónás Ferenc.

Az ünnepségen iskolai fogadalmat tettek az 1.,2. és 3. osztályos diákok.

A Kiskőrösi Tankerületi Központ elismerő oklevelét vette át Kiss Klaudia iskolatitkár.

Az Év Diákja kitüntető címet Csernák Maja Fédra 7. osztályos tanuló kapta.

A 8. osztályosok búcsút vettek iskolánktól.